При покупке товара у нас Вы получаете бонус равный сумме покупки, который Вы сможете перевести в скидку на следующее приобретение.

Выпрямитель сварочный классический ПАТОН БП-608

Цена: 14599 грн.
Наличие: есть


* В связи с нестабильным курсом валют цены на сайте могут не соответствовать прайсу на момент покупки. Просьба уточнять цены у менеджеров компании.

Опис:

БП-608 використовується для подачі зварювального суцільного та порошкового дротів. Регулювання швидкості подачі дроту здійснюється плавно. Подавальний блок забезпечує два режими подачі дроту: «заправка» і «зварювання», а також «м’який» старт, затримку подачі газу при завершенні зварювання.

Для контролю режимів зварювання використовується універсальний цифровий ампервольтметр. Висока стабільність подачі електродного дроту і надійність роботи досягається за рахунок застосування чотирьох ведучих подавальних роликів, використання схем зі зворотними зв’язками і застосування комплектуючих елементів авіаційної промисловості, розміщення схеми управління у пило-волого захищеному корпусі.

Під замовлення може бути виготовлений варіант блока подачі з наступними параметрами:

    • плавним регулюванням швидкості подачі зварювального дроту (струму зварювання) з дистанційного пульта управління;

 

    • регулюванням зварювальної напруги на передній панелі або з пульта дистанційного управління*;

 

    • реле часу: 2/4 такту, короткі/довгі шви і «заклепник»;

 

    • подача дроту з касети (маса 3/13 кг);

 

  • подача дроту з бухти (масою до 100 кг).

Надійний, зручний в роботі подавальний блок БП-608 забезпечує широкий діапазон зварювальних параметрів, дозволяє здійснювати високоякісне зварювання від джерел, які виробляють на ЗАТ «ДЗЗУ ІЕЗ ім. Є.О. Патона» серії ВД-650, а також від джерел інших виробників після незначного перероблення.  Подавальний блок комплектується двигуном типу Д 90/130 Вт, пальниками серії «ПАТОН» або «BINZEL», в тому числі водоохолоджуваними, а також, при необхідності, блоком автономного охолодження пальника БАО 421 ПАТОН, який використовує як охолоджувальне середовище воду або антифриз, в залежності від умов роботи.

Комплект поставки:

НайменуванняКількість
Блок подаючий1
Паспорт1
Ролики 0.8-1.02
Ролики 1.2-1.42
Ролики 1.6-2.02
Накінечник 75х121


Вся информация и фото товаров на сайте являются исключительно ознакомительными. Технические характеристики и комплектация могут меняться производителем.


Интернет-магазин "Мотоднепр" предоставляет Вам возможность купить Выпрямитель сварочный классический ПАТОН БП-608 в кредит!

Процедура оформления:


Условия:


Требования к Заемщику:


У Вас остались ещё вопросы? Тогда звоните:

2005 – 2017 © Интернет-магазин по продаже прицепов, мотоблоков, мотокультиваторов другой техники в Днепропетровске
Каталог украинских интернет магазинов
Заказать обратный звонок
Ваше имя
Телефон
Вопрос или комментарий

Вверх страницы